Türk Telekom Selfy'e Üye Ol Kazan Kampanyası

  • 2017-07-10 07:58:00 günü eklendi
  • 1168 defa incelendi
  • google ara
Selfy'e Üye Ol Kazan Kampanyası ile Selfy'e üye olan faturasız hat kullanıcıları bir hafta boyunca geçerli BEDAVA 1 GB kazanıyor..! Üstelik, son 30 gün içerisinde Selfy üyesi olduysan hala kampanyadan faydalanabilirsin..! Kampanya bitiş tarihi 31 Aralık 2017.

 

Kampanya Adı : Türk Telekom Selfy'e Üye Ol Kazan Kampanyası

Ne Öderim : Ücretsiz

Ne Alırım : Haftalık 1 GB Cepten İnternet

Nasıl Alırım : Selfy'liysen SELFY1GB yaz 4545'e gönder ; Selfy'li değilsen SELFY1GB

TC Kimlik No yaz 4545'e gönder.

 


Nasıl Faydalanırım?

 

Selfy’e Üye Ol Kazan Kampanyası’na katılmak için Selfy üyeliğinin son 30 gün içerisinde gerçekleşmiş olması gerekmektedir.

Eğer son 30 gün içerisinde Selfy’li olduysan, kampanyaya kayıt için faturasız hattından SELFY1GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

Selfy’li değil misin? O zaman hemen faturasız hattından SELFY1GB boşluk Tc Kimlik Numarani yazip 4545 e göndererek, hem Selfy’e üye olup, hem de hediye haftalık 1 GB’ını kazanabilirsin.

Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan fayda ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 


Katılım Detayları

 

Kampanyaya katılım tek seferliktir ve paketin yenilenmez, eğer daha önce kampanyadan faydalandıysan tekrar faydalanamıyorsun.

Kampanyaya kapsamında hediye kazanabileceğin son tarih 31 Aralık 2017’dir.

 


Daha?

 

Kampanyadan faydalanırken Selfy üyeliğini iptal etmen halinde mevcut haklarını 7 gün sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin, sunulan fayda 7 gün boyunca geçerlidir. Bu süre zarfında kullanılmayan faydalar silinecektir.

Kampanyadan birden fazla kez yararlanamazsın.

Faturalı hattan faturasız hatta geçiş esnasında Selfy üyeliği düşen ve henüz kampanyadan faydalanmamış müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için yeniden Selfy'e üye olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazandığın fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. kişilere devredilemez ve sonraki aya devretmez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yaparsan, hattın iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yaparsan kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.

7-25 yaş aralığındaki bir kişiye ait TC Kimlik Numarası'nı veya gençlik kulübü kayıt kısa kodunu yazarak 4545'e gönderen aboneler, şirketimizce uygulanmakta olan Mobil Ofis dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell, Teknosa Mobil hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerde ise Selfy’e kayıt olabilmektedir.

Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından eğer hattına tanımlı başka bir internet paketin yoksa mevcut tarifen üzerinden ücretlendirilirsin.

Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.

Kampanya sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir. Aynı gün içinde kullanılmayan haklar bir sonraki güne devretmez.

AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

 

Türk Telekom Selfy'e Üye Ol Kazan Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Türk Telekom Selfy'e Üye Ol Kazan Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: operatör kampanyaları 2017, türk telekom, türk telekom kampanyaları 2017, türk telekom bedava internet, türk telekom 1gb bedava internet, türk telekom selfy, türk telelkom selfy kampanyaları 2017, selfy 1gb badava internet, selfy badava internet kampanyaları 2017, selfy üye ol kazan kampanyası,

© Copyright 2019