TV8 Dokunulmazlık Kimde Oyunu İle 50 TL WorldPuan Hediye

  • 2017-06-05 12:46:48 günü eklendi
  • 480 defa incelendi
  • google ara
TV8 Yan Ekran uygulamasında Vadaa ile Dokunulmazlık Oyunu Başlıyor..! TV8 yan ekran uygulamasından Survivor dokunulmazlık oyunu oynanırken her hafta doğru tahmini yapan ilk 10 kişiye 50 TL WorldPuan hediye..!

 

Kampanya Koşulları

 

26 Mart - 22 Haziran 2017 tarihleri arasında her hafta TV8 yan ekran uygulaması üzerinden dokunulmazlık oyununa doğru yanıtı veren ilk 10 Yapı Kredi Worldcard sahibine 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.

Kampanya süresince her müşteri kampanyadan bir kez yararlanma hakkına sahip olup, en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilecektir.

TV8 yan ekran uygulamasında her hafta doğru yanıtı veren ilk 10 Yapı Kredi Worldcard sahibi, TV8 yan ekran uygulamasından duyurulacaktır.

TV8 yan ekran uygulamasında kazanılan puanlar başka bir hesaba devredilmemektedir.

Kazanan ilk 10 müşteri TV8 tarafından belirlenecek ve Yapı Kredi’ye bildirilecektir.

TV8 yan ekran uygulamasından kazanılan puanlarda herhangi bir manipülasyon şüphesi olduğunda kazanılan tüm puanlar sıfırlanıp, abonelik iptal edilecektir. İletmiş olduğunuz bilgiler ödül verilebilmesi için sadece MNG TV Yayıncılık A.Ş (‘’TV8’’) tarafından Yapı Kredi ile paylaşılacak ve TV8 Yan Ekran uygulaması tarafından depolanmayacaktır. TV8 Yan Ekran hakkındaki görüşlerinizi ve şikayetlerinizi yanekran@tv8.com.tr adresine iletebilirsiniz.

Oyun Survivor’ın finali ile birlikte sona erecektir.

Kampanya sadece Yapı Kredi Worldcard için geçerlidir.

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

TV8 Dokunulmazlık Kimde Oyunu İle 50 TL WorldPuan Hediye

Yeni Yorum Yap

TV8 Dokunulmazlık Kimde Oyunu İle 50 TL WorldPuan Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: tv8 yan ekran, tv8 yan ekran kampanyaları 2017, yapı kredi world puan, yapı kredi world kart kampanyaları 2017, kredi kartı kampanyaları 2017, hobi eğlence kampanyaları 2017,

© Copyright 2018