Hopililere BP Kampanyası 1 Haziran-7 Temmuz 2017

  • 2017-06-04 00:27:31 günü eklendi
  • 642 defa incelendi
  • google ara
Hopililer BP'de Kazanıyor..! 1 Haziran - 7 Temmuz 2017 tarihleri arasında BP istasyonlarından QR kod veya dinamik koddan oluşan HOPİ kimliği tanıtılarak yapılacak toplam 350 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında 25 TL Paracık hediye..!

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya 01 Haziran - 07 Temmuz 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP istasyonlarından QR kod veya dinamik koddan oluşan HOPİ kimliği tanıtılarak yapılacak akaryakıt alışverişlerinde geçerlidir. 

Hopililer, kampanya süresinde toplam 350 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında 25 TL Paracık kazanacaklardır. 

Kazanılacak Paracıklara %3 kampanyasından kazanılan Paracıklar dahildir. 

Kampanyaya katılım ilk 75.000 Hopili ile sınırlıdır. Bu kampanyaya sadece akaryakıt alımları dahildir, otogaz alışverişleri kampanyaya dahil değildir. 

Bir Hopili en fazla 2 farklı plaka için yapacağı akaryakıt harcamaları kampanya kapsamında sayılacak olup, Hopili tarafından alımlara ilişkilendirilen ilk iki plaka haricindeki alımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. 

Her Hopili kampanyadan 1 defa yararlanılabilecek ve %3 kampanyasından kazanılan Paracıklar dahil en fazla 25 TL değerinde hediye yakıt (Paracık) kazanılabilecektir. 

HOPİ’nin ödül puanı Paracıklar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. 

Kazanılan Paracıklar kampanya kurallarına göre ve sadece kampanyaya katılan BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt alışverişlerinde kullanılabilir, diğer HOPI üyesi işyerlerinde kullanılamaz. 

Kazanılan Paracıklar kazanıldığı tarihten itibaren 1 yıl içinde kulllanılmalıdır. 

Kullanılmayan puanlar kazanım tarihini takip eden bir yılın sonunda silinecektir. 

BP’de yapılacak Paracık harcamalarında BP’den kazanılan Paracıklar otomatik olarak önceliklendirilecektir. 

QR Kod okuyucunun bulunmadığı veya arızalı durumlarda, HOPİ kimliği olarak QR kod ekranındaki 10 haneli rakamlardan oluşan kod girilerek puan kazanımı ve harcaması yapılabilecektir.

Her Hopili kullandığı program dahilinde akaryakıt alımı yaptığı sisteme kayıt edilen ilk iki plakası ile günde en fazla 150 lt akaryakıt alımına paracık kazanabilecektir. 

HOPİ ve BP, kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. 

Kampanyadan faydalananlar, aynı anda BP Club programı dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamaz. 

BP Hediye Çeki ve Turkcell Flex kartlarını kullanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar. 

Kampanya uyarınca sağlanan faydaların kötüye kullanımı ve/veya hayatın olağan akışına aykırı durumların vuku halinde ilgili katılımcılar kapsam dışı bırakılabilecektir. 

 

Hopililere BP Kampanyası 1 Haziran-7 Temmuz 2017

Yeni Yorum Yap

Hopililere BP Kampanyası 1 Haziran-7 Temmuz 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: bp, bp kampanyaları 2017, otogaz, lpg kampanyaları 2017, akaryakıt kampanyaları 2017, hopi, hpi kampanyaları 2017, paracık, paracıklar paracıklar gelsin gelsin paracıklar,

© Copyright 2019