Petrol Ofisi'nde Mobil Öde-Geç'e 50 TL MaxiPuan

  • 2017-06-03 15:03:55 günü eklendi
  • 505 defa incelendi
  • google ara
Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 1 Haziran - 15 Temmuz 2017 arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 30 TL MaxiPuan, ödemelerinizi Maximum Mobil Öde-Geç ile yapmanız durumunda toplam 50 TL MaxiPuan!

 

DİĞER BİLGİLER

 

Maximum Mobil Öde-Geç ile ödeme yapılabilmesi için yakıt alımından 1 gün önce Maximum Mobil’de yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulaması üzerinden plaka tanımının yapılması gerekmektedir.


Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 
 

Katılmak için: 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.
 

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

• SMS göndererek kampanyaya katılmak için PO yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402'ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757'ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.
 
Unutmayın, 50 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılması durumunda kazanılabilecektir.
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları*, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.

*Mobil Öde-Geç ile alımlarda yalnızca kredi kartları kullanılabilmektedir.
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
 
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 26 Temmuz 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 6 Ağustos 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.


 

Petrol Ofisi'nde Mobil Öde-Geç'e 50 TL MaxiPuan

Yeni Yorum Yap

Petrol Ofisi'nde Mobil Öde-Geç'e 50 TL MaxiPuan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: maximum, maximum kampanyaları 2017, maximum mobil, maximum mobil kampanyaları 2017, kredi kartı kampanyaları 2017, po, petrol ofisi, petrol ofisi kampanyaları 2017, akaryakıt kampanyaları 2017, po lpg, otogaz kampanyaları 2017, po otogaz, öde geç, maximum öde geç,

© Copyright 2018