Paraf Parafüstü Kampanyası Markette Küsurat Bizden

  • 2017-05-30 21:16:45 günü eklendi
  • 668 defa incelendi
  • google ara
Paraf ile Paraf üyesi marketlerde geçerli ayda 25 TL'ye varan indirim..! Paraf ile Paraf üyesi marketlerde Paraf POS'larından yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınıza tek seferde maksimum 9,99 TL, ayda maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz. ParafÜstü uygulamasından yararlanmak için PARA yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3404 e göndermeniz yeterlidir.

 

Kampanya Detayları 

 

ParafÜstü uygulaması, Paraf üyesi işyerlerinde bulunan Paraf POS’undan yapılacak harcamalarda geçerlidir.

100 TL ve üzeri yapılacak market harcamalarından tek seferde maksimum 9,99 TL, ayda maksimum 25 TL indirim kazanılacaktır. Ödül tutarı 10’in katlarına yuvarlanarak verilecektir.

 

Örneğin;

104,99 TL’lik işlemden 4,99 TL indirim kazanılacaktır.

218 TL’lik işlemden 8 TL indirim kazanılacaktır. 

Uygulamadan yararlanabilmek için, katılım SMS’ i harcama yapmadan önce gönderilmelidir.

Kampanya müşteri bazılıdır.

Uygulamaya katılım SMS’i, kart sahibinin Halkbank’ta kayıtlı olan cep telefonu numarasından gönderilmelidir. SMS ile iletilen kart numarası dışındaki kartlar ile yapılan işlemler de, aynı müşteriye ait olma koşulu ile uygulamaya dahildir

Uygulamaya katılım SMS’i ücretsiz olup; SMS’lerin Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Sanal POS üzerinden gerçekleşen işlemler uygulamaya dahildir.
Paraf kartlar,Parafly Kartlar, Ek kartlar dahil olup, Paraf Business Kartlar, sanal ve HalkCard’lar uygulamaya dahil değildir.

ParafÜstü uygulaması başka bir indirim ödülü ile birleştirilemeyecek olup, uygulamanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda indirim tutarı daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.

USD ekstre talebi olanlar kampanyadan faydalanamayacaktır.

 

Paraf Parafüstü Kampanyası Markette Küsurat Bizden

Yeni Yorum Yap

Paraf Parafüstü Kampanyası Markette Küsurat Bizden Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: paraf, parafpara, parafüstü, paraf kampanyaları 2017, kredi kartı kampanyaları 2017, paraf market harcamalarına 25 tl parafpuan, paraf parafüstü kampanyası 2017, parafla markette küsurat bizden,

© Copyright 2019