Garanti İnternet ve Cep Domino's Pizza İndirim Kampanyası

  • 2017-05-30 21:07:59 günü eklendi
  • 546 defa incelendi
  • google ara
Ödemelerinizi Garanti İnternet/Cep'ten yapın, Domino's Pizza'dan 1 adet Büyük Boy İnce Cazip Pizza ve 1 lt Coca Cola'nızı size özel indirimle sadece 22 TL'ye alın..!

 

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

 

Garanti Cep/İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura veya vergi ödemesi işlemlerinden birini yaptığınızda cep telefonunuza kampanya kodu SMS ile gelecektir. Kampanya kodunuza dilediğiniz zaman Garanti Cep/İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.
 

Kupon kodunu nasıl kullanabilirsiniz?

 

İndirimli menüden faydalanabilmek için, dominos.com.tr’den veya Domino’s uygulamalarında sipariş sırasında “Kampanya Kodu” alanında Garanti’yi seçmeniz ve kodu girmeniz gereklidir.
 

Ne zamana kadar kullanabilirsiniz?

 

İndirim kodunu en geç 11 Haziran 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
 

Hangi ürünler bu kampanyaya dahildir?

 

Büyük boy ince Cazip Pizzalar (Classic Pizza hariç) ve 1 litre Coca-Cola, Sprite, Fanta bu kampanyaya dahildir.
 

Kampanya Detayları

 

Kampanya 25 Mayıs–11 Haziran 2017 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerlidir.

Kampanya kodu Garanti Cep/İnternet’ten kredi kartı, vergi veya fatura ödeme işlemi yapanlara SMS yolu ile iletilecektir.

Kullanıcılar 1 adet kampanya kodu ile  dominos.com.tr, Domino’s Android ve IOS uygulamalarından verecekleri siparişlerde 1 adet Büyük Boy İnce Cazip Pizza ve 1 Lt. Coca-Cola’yı 22 TL’ye satın alabilir.

Klasik pizzalar kampanyaya dahil değildir.

Garanti Cep/İnternet’ten yapılacak otomatik fatura talimatı veya düzenli ödeme işlemleri kampanya işlem kapsamına dahil değildir.

Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 11 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.

Kampanya kodu, dominos.com.tr ve Domino’s mobil uygulamalarında kampanyalar sayfası üzerinden online ve gel-al siparişlerde kullanılabilir.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 kampanya kodu hakkı kazanabilir.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır.

Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler ve Garanti Bankası çalışanları yararlanamaz.

İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.

Garanti Bankası A.Ş ve Domino’s A.Ş gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Garanti İnternet ve Cep Domino's Pizza İndirim Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Garanti İnternet ve Cep Domino's Pizza İndirim Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: garanti cep, garanti internet, garanti kampanyaları 2017, banka fırsatları 2017, fast food kampanyaları 2017, dominos pizza kampanyaları 2017, dominos pizza ve coca cola 22 tl,

© Copyright 2019