Vakıfbank World Kart ile İnternet Harcamasına 20 TL Bonus

  • 2016-08-15 01:32:06 günü eklendi
  • 786 defa incelendi
  • google ara
Vakıfbank world kart kullanıcıları internet üzerinden farklı günlerde yapacakları her 75 TL alışverişte 5 TL olmak üzere toplamda 20 TL world puan kazanacaklardır. Kampanya 14-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya katılımı için harcama yapmadan önce NET yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635\'e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ayrıntıları

Ek kart ile yapılan alışverişler, asıl karta dahil edilecektir.
Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Ticari kartlar, Bankomat Kartlar, nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri, faiz ve komisyonlar kullanılarak yapılan alışverişler, vergi ve fatura ödemeleri, Passolig ödemesi, Multinet, Sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, iptal edilmiş alışverişler, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 20 Eylül 2016 tarihine kadar SMS ile katılım sağlanan bireysel kredi kartına ve bu kartın kullanıma açık olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 30 Eylül 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 1 Ekim 2016’da geri alınacaktır.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden bir kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Vakıfbank World Kart ile İnternet Harcamasına 20 TL Bonus

Yeni Yorum Yap

Vakıfbank World Kart ile İnternet Harcamasına 20 TL Bonus Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vakıfbank world kart, vakıfbank kredi kartı kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, world kart kampanyası,

© Copyright 2018