N11.com Civil Mağazasında İlkbahar Modası Kampanyası

  • 2017-05-17 06:41:38 günü eklendi
  • 664 defa incelendi
  • google ara
28 Nisan - 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında www.n11.com'da bulunan Civil mağazasından yapacağınız alışverişlerde Lyn Devon Hamile Giyim ürünlerinde, Çocuk ürünlerinde ve Bebek ürünlerinde %57'ye varan indirimlerle anne adaylarını, çocuklarımızı ve bebeklerimizi bahar fırsatlarıyla en uygun fiyata en kaliteli ürünlerle ücretsiz kargo imkanıyla giyindirmeye hazırlanıyor.

 

Hakkımızda

 

n11.com

 

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “n11.com”u açtı.

n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de alışverişin uğurlu dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu n11.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Uğurlu alışverişler.

 

DETAYLI BİLGİ ve İNDİRİMLİ ÜRÜNLER KOLEKSİYONU İÇİN http://www.n11.com/promosyon/civil-magazasinda-civil-civil-ilkbahar-modasi-793257 adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

N11.com Civil Mağazasında İlkbahar Modası Kampanyası

Yeni Yorum Yap

N11.com Civil Mağazasında İlkbahar Modası Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: n11, n11 kampanyaları 2017, internet kampanyaları 2017, hamile giyim, çocuk giyim, bebek giyim, giyim kampanyaları 2017, civil, civil kampanyaları 2017, civil bahar kampanyaları 2017, n11 civil kampanyaları,

© Copyright 2019