Gap'ta 400 TL'ye 50 TL Gap Bonus

  • 2017-05-14 13:53:52 günü eklendi
  • 605 defa incelendi
  • google ara
BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Gap mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 400 TL üzeri alışverişlerde 50 TL Gap Bonus kazanılacaktır. Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

 

DİĞER BİLGİLER

 

50 TL Gap Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Gap mağazalarından 10-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında tek seferde yapılan 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Gap Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Gap Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Gap Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Gap Bonus kampanyasına dahil olacaktır.

Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.

Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Gap Bonus kazanabilir.
Kazanılan Gap Bonus'lar 16 Mayıs 2017 tarihine kadar sadece Gap mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar 17 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Gap Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 50 TL Gap Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

 

Gap'ta 400 TL'ye 50 TL Gap Bonus

Yeni Yorum Yap

Gap'ta 400 TL'ye 50 TL Gap Bonus Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: gap giyim, gap, gap.com.tr, gap giyim kampanyaları 2017, kredi kartı kampanyaları 2017, bonus, bonus kampanyaları 2017, bonusflaş, bonus flaş kampanyaları 2017,

© Copyright 2019