İş Kültür'de 75 TL ve Üzeri Alışverişe 15 TL MaxiPuan Hediye

  • 2017-05-11 08:37:39 günü eklendi
  • 546 defa incelendi
  • google ara
Mayıs ayında İş Kültür Yayınları mağazalarından ve www.iskultur.com.tr \'den tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 15 TL MaxiPuan..! Maximum Mobil'e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

 

Kampanya Deytayları

 

Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

Kampanyaya dâhil olan kartlar:  İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı:  MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 14 Haziran 2017 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Haziran 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Kampanya dönemi içinde birden çok alışveriş yapıldığı durumda, puanlar kampanya koşullarını sağlayan en son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile, Bankamatik Kartı’na yüklenen puanlar yalnızca Bankamatik Kartı ile kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir.
 

İş Kültür'de 75 TL ve Üzeri Alışverişe 15 TL MaxiPuan Hediye

Yeni Yorum Yap

İş Kültür'de 75 TL ve Üzeri Alışverişe 15 TL MaxiPuan Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: iş kültür, maximum, maximum kampanyaları 2017, kredi kartı kampanyaları 2017, iş kültür 15 tl maximum, iş kültür yayınları,

© Copyright 2019