Maximum İle Restoran Ödemenize 15 TL MaxiPuan

  • 2017-04-29 08:43:37 günü eklendi
  • 531 defa incelendi
  • google ara
28 Nisan - 1 Mayıs 2017 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri restoran ödemenize 15 TL MaxiPuan hediye..!

 

Kampanya Detayları

 

1. Kampanyaya, cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki ‘‘KATIL’’ butonuna tıklayarak katılım talebinizi iletebilirsiniz.

2. 28 Nisan-1 Mayıs 2017 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile restoranlarda tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ödemenize 15 TL MaxiPuan kampanyası düzenlenecek olup bir müşterimiz azami 15 TL tutarında MaxiPuan kazanabilecektir.

3. Kampanya 28 Nisan-1 Mayıs 2017 tarihleri arasında yalnızca restoran ödemeleri için geçerli olacaktır.

4. Kampanyamız katılımlı olup, müşterilerimiz yalnızca Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyaya katılabilecek ve MaxiPuan kazanabilecektir.

5. Kampanya kapsamındaki ödemeler hesaplanırken sadece Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Privia Kredi Kartı, Büyük Kulüp Platinum Kart ve ek kartlar veya Bankamatik Kartları ile 28 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde (söz konusu tarihler dahil) restoranlarda tek seferde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri ödemeler dikkate alınacaktır.

6. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahil değildir.

7. Kampanya kapsamında yapılacak işlemlerin Maximum üye iş yerlerinde gerçekleştirilme zorunluluğu bulunmamaktadır.

8. Kampanya kapsamında kazanılacak MaxiPuanlar 1 Mayıs tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde en son kullanılan karta yüklenecek olup, Bankamız sisteminde kayıtlı ve geçerli cep telefonu olan müşterilerimize MaxiPuan yüklemeleri SMS ile bildirilecektir.

9. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

10.MaxiPuanların son kullanım tarihi 18 Mayıs 2017 olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 19 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.

11.MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler ile iade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

12.BKM Express ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

13.Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Maximum İle Restoran Ödemenize 15 TL MaxiPuan

Yeni Yorum Yap

Maximum İle Restoran Ödemenize 15 TL MaxiPuan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: maximum, maximum kampanyaları, maximum mobil, maximum mobil kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, restoran ödemelerinize 15 tl maxipuan, maxipuan,

© Copyright 2019