Çetmen Mobilya Değişim Kampanyası 2017

  • 2017-04-23 21:53:34 günü eklendi
  • 1568 defa incelendi
  • google ara
Mobilya sektöründe 55 yılı geride bırakan Çetmen, müşterilerinin yüzünü güldürecek yeni bir kampanya daha başlattı. Buna göre eski mobilyaları 1000 TL\'ye varan indirimlerle alan Çetmen, yerine 2017\'nin en trend koleksiyonlarını müşterileriyle buluşturuyor. Hem yeni evlenecek olanlara hem de yıllardır evlerindeki mobilyaları değiştirmeyi düşünenlere hitap eden Çetmen, kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

 

12 AY ELDEN TAKSİT İMKANI

Çetmen Genel Müdürü Merve Çetmen ise “Düzenlediğimiz kampanya dâhilinde, tüm mobilya gruplarına yoğun ilginin gösterilmesinden son derece mutluyuz. Elbette devam eden kampanyamız süresince, tüm mobilya ürünlerinin ‘kredi kartsız’ ve ’12 ay elden taksitli’ olarak sunulması, müşterilerimiz arasında heyecanla karşılandı. Beyaz eşya gruplarında ise ‘ÖTV’siz satışlarımız devam ediyor” dedi. Çetmen’de kendi fabrikasında ürettiği mobilya grupları başta olmak üzere, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, halıdan aksesuara ve ev tekstilinden cep telefonuna kadar çok sayıda ürün çeşitliliği bulunuyor.

 

TARİHÇE

Çetmen A.Ş ilk mağazasını 1962 yılında İzmir'in Bayraklı ilçesinde açmıştır. Uzun yıllar tek mağazada, kendi ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikasıyla alt yapısını güçlendirdikten sonra 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir'in Çiğli ilçesinde, 2001 ylında üçüncü mağazasını Manisa ilinde açmıştır. Bugün toplam 32 mağaza ve 50.000 metrekareyi aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Mağazaların 15'i İzmir'de, 5'i Manisa'da, 3'ü İstanbul'da, 3'ü Aydın'da, 2'si Denizli'de, 2'si Uşak'ta olmak üzere Balıkesir ve Muğla illerinde hizmet sunmaktadır.

Mağazalarında satılan mobilya ürünleri İzmir'de 50.000 metrekarelik kapalı üretim tesislerinde üretilmektedir. Dolayısıyla müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunabilmektedir.

Çetmen, yaklaşık 1800 kişilik profesyonel ekibiyle, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

VİZYON

Büyüyen ve gelişen Türkiye'de, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ev ürünleri satan, en yaygın perakende mağazalar zinciri olmak.

 

MİSYON

Sürkli değişen ve gelişen gündemi takip ederek, modern, güncel, kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri şık ve nezih mağazalarda %100 müşteri memnuniyeti ve güveni ilkesi ile müşterilerimize sunmak.

 

STRATEJİ

Yöneticisi, çalışanı, tedarikçisi ve müştersiyle büyük bir aile olan Çetmen; her düzeyde takım çalışmasıyla, müşterilerini dinlemeyi  ve anlamayı, sıradan fikirlerin ötesine geçerek yenilikçi ürünler ve çözümler üretmeyi; satış öncesinde ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı, temel strateji olarak izlemektedir.

 

Çetmen Mobilya Değişim Kampanyası görselleri aşağıdadır.

Çetmen Mobilya Değişim Kampanyası 2017
Çetmen Mobilya Değişim Kampanyası 2017
Çetmen Mobilya Değişim Kampanyası 2017
Çetmen Mobilya Değişim Kampanyası 2017

Yeni Yorum Yap

Çetmen Mobilya Değişim Kampanyası 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: çetmen, çetmen mobilya, mobilya kampanyaları, dekorasyon kampanyaları, çetmen değişim kampanyası, çetmen mobilya değişim kampanyası,

© Copyright 2018