Vodafone Freezone İle Mavi'de 25 TL İndirim 2017

  • 2017-04-20 22:12:01 günü eklendi
  • 680 defa incelendi
  • google ara
Freezone'lu..! Mavi'nin yepyeni ilkbahar-yaz sezonu ürünleri sana özel 25 TL indirimli..! Vodafone Freezone ile Mavi'de internet mağazasına özel 7 Mayıs 2017 tarihine kadar 125 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim. Avantaj Cepte uygulamasından kampanya kodunu al, mavi.com'da kullan..!

 

Esaslar

Kampanya 20.04.2017 – 07.05.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Vodafone Freezone abonelerine mavi.com üzerinden yapacakları 125 TL üzeri yeni sezon alışverişlerinde 25 TL indirim uygulanır. Kampanya outlet ürünlerinde ve Mavi Mağazalarında ve Bayi Mağazalarında geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Freezone abonelerinin Avantaj Cepte veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki "Kampanyaya Katıl" tuşuna basarak kampanya şifresi alması gerekmektedir.

Şifreler 07.05.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Mavi.com’da Checkout sayfası "Ödeme Bilgileri" adımında "Hediye Çeki Kullan" altındaki kutucuğa kampanya kodunu girip "Kullan" butonuna basarak kampanya kodunu kullanabilirsiniz.

Sepetiniz şifreyi kullanmak için gerekli olan koşulları sağlıyorsa 25 TL tutarı ödemeniz gereken tutardan otomatik olarak düşülecektir.

Her bir abone günde sadece 1 şifre alabilir, kampanya boyunca, kampanyadan en fazla 3 kere faydalanabilir.

Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda 25 TL değerindeki indirim kodugeçersiz olacaktır. Bu kampanya diğer indirim, promosyon, herhangi bir ödül puanı ve hediye çeki vb. kazanım/kullanımları ile birleştirilemez.

Kampanya şifresi ile yaşanabilecek herhangi bir sorun halinde Mavi müşteri hizmetlerine 0850 288 62 84 numaralı telefondan veyabilgi@mavi.com aracılığıyla ulaşılabilir.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında kendisinden kaynaklı doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

Kredi Kartı, Banka Kartları, Havale, EFT ile ödeme yapılabilir.

Kampanyadan aktif Vodafone Freezone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma, Vodafone Telekominikasyon A.Ş. ve Mavi A.Ş.’nin yazılı ortaklaşa mutabakatları halinde mümkündür.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamızahttp://vftr.co/gpadresinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Freezone İle Mavi'de 25 TL İndirim 2017

Yeni Yorum Yap

Vodafone Freezone İle Mavi'de 25 TL İndirim 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanyaları, vodafone freezone, vodafone freezone kampanyaları, mavi, mavi jeans, mavi jeans kampanyaları, vodafone freezonelulara mavide 25 tl indirim, operatör kampanyaları, giyim kampanyaları,

© Copyright 2018