BP'de 40 TL'ye Varan MaxiPuan Kampanyası

  • 2017-04-17 06:47:31 günü eklendi
  • 681 defa incelendi
  • google ara
Maximum Kartınızla Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından 16 Nisan - 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 80 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da oto gaz alışverişinize, yine Maximum anlaşmalı BP istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da oto gaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan..! Kampanyaya Maximum Mobil\'den katılana ilave 10 TL, toplamda 40 TL MaxiPuan..!

 

Kampanya Detayları

 

1. İlave 10 TL MaxiPuan’ın kazanılması için kampanya koşullarının yerine getirilmesinin yanı sıra kampanyaya Maximum Mobil’den katılım gerekmektedir. Diğer tüm kanallardan alınan başvurularda kampanya koşullarının yerine getirilmesi durumunda en fazla 30 TL MaxiPuan kazanılabilecektir.

2. Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı BP İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 80 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.

3. Kampanya kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

4. Kampanya süresince, kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin "BP" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

5. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

6. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.

7. Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar da dahil olup Maximum Mobil’den katılıma verilecek ilave 10 TL MaxiPuan Ziraat Maximum Kart sahiplerini kapsamamaktadır. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “BP” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

8. İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 21 Haziran 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 22 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır. 

9. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecektir.

10.Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı BP istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir. 

11.Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.

12.Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.

13.Kampanyadan MercedesCard, Maximiles ve Bankamatik Kartı ile de yararlanılabilir.

14.Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. 

15.Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.

16.Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

17.Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

18.Kampanyaya dahil işyerlerine bu listede yer verilmiştir.

BP'de 40 TL'ye Varan MaxiPuan Kampanyası
BP'de 40 TL'ye Varan MaxiPuan Kampanyası

Yeni Yorum Yap

BP'de 40 TL'ye Varan MaxiPuan Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: bp, bp kampanyaları 2017, otogaz, lpg, maximum, maximum kampanyaları, maximum mobil, maximum mobil kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, akaryakıt kampanyaları,

© Copyright 2019