Çilek'ten 30 Nisan 2017'ye Kadar Değişim Kampanyası

  • 2017-04-03 07:42:30 günü eklendi
  • 533 defa incelendi
  • google ara
Çilek Mobilya evlere Bahar'ı getiriyor..! Bebek, çocuk ve gençlere yönelik mobilyalar ve oda aksesuar üreten Çilek Mobilya'da "Değiştirme Kampanyası" başladı. Çilek Mobilya " Değiştirme Kampanyası" ile Eski mobilyanızı alıyor, yenisini % 40 a varan indirimlerle ve ekstra % 10 KDV avantajıyla veriyor. Üstelik World'e özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla..!

 

Çilek Hakkında

 

Çilek, 1995 yılında Türkiye'de kuruldu.

 Amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark yaratmak olarak belirledi.

 En iyiye ve en güzele ulaşmak için; teknolojik tesislerden yalın üretim felsefesine, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünlerden güvenlik sertifikalarına ve Franchise mağazalarından mimari danışmanlık hizmetlerine kadar sektöründe ciddi ve ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirdi.

Oluşturduğu özgün tasarımları ve heyecanlı oda atmosferlerini tüm dünya çocuklarına ulaştırmayı hedefleyen Çilek, ilk yıldan itibaren uluslararası pazarlara açıldı ve dünya mobilya sektörünün önemli markalarından biri oldu.

Sektöründe öncü ve lider olan Çilek; bebek, çocuk ve gençlere yönelik mobilyalar ve oda aksesuarlarını, "Çilek Odası" konsepti altında mağazalarında müşterileri ile buluşturuyor.

Tüm dünyada Franchise modeliyle genişleyerek global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Çilek dünyada üç milyondan fazla çocuğun odasını süslüyor. Ayrıca Çilek toplam 5 kıtada, 66 ülkede 444 satış noktasında, 2.000 çalışanı ile 60.000 m2 satış alanında faaliyet gösteriyor.

 

Marka Özellikleri

 

25 yılı aşkın deneyim

Bebek, çocuk ve genç kategorisinde uzmanlaşma

İleri çocuk güvenliği ilkeleri

Güçlü, dinamik ve eğlenceli marka algısı

Hayal gücünü geliştiren temalı tasarımlar

Yüksek teknoloji ve yalın üretim anlayışı

Dünya çapında yaygınlık

Konusunda uzman ve deneyimli ekip

Topluma ve çevreye duyarlılık

İş ortaklarına değer katan ve kazandıran yaklaşım

Çilek'ten 30 Nisan 2017'ye Kadar Değişim Kampanyası
Çilek'ten 30 Nisan 2017'ye Kadar Değişim Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Çilek'ten 30 Nisan 2017'ye Kadar Değişim Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: çilek, çilek kampanyaları 2017, mobilya kampanyaları 2017, dekorasyon kampanyaları 2017, çilek değişim kampanyası 2017,

© Copyright 2018