Vodafone Karakartalla 12 GB'a Kadar İnternet Kazanma Şansı 2017

  • 2017-03-29 16:53:26 günü eklendi
  • 2216 defa incelendi
  • google ara
Hemen sen de arkadaşınla birlikte Vodafone Karakartal'a gel, birlikte 3'er GB hediye internet kazanın..! #BizKaraKartalız birlikte yürür, birlikte kazanırız..!

 

Vodafone KaraKartal Nedir?

Büyük Beşiktaş’ın büyük taraftarı! Sen şanlısın, çünkü Beşiktaşlısın! Bu yüzden hem Beşiktaş’ın kazanacağı hem de senin kazanacağın, Beşiktaş taraftarına yakışan yepyeni bir destek programı hazırladık: Vodafone KaraKartal!

Sen ki, 90 dakika boyunca hiç durmadan yaptığın tezahüratla, yağmur çamur demeden geldiğin deplasman maçlarıyla, Siyah Beyaz dünyana kattığın her bayrak ve her formayla yıllarca Beşiktaş’a destek oldun. Şimdi de Vodafone KaraKartal’la bu desteği hattına taşıyacaksın.

Vodafone üyesi her Beşiktaşlı bu büyük desteğin bir parçası olabiliyor. Eğer Vodafone’lu değilsen, öncelikle sana en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne gelip zengin tarife seçeneklerimizden dilediğini seçerek Vodafone’lu olmalısın. Tarifene ek olarak alacağın aylık 3 TL ve 5 TL’lik Destek Paketleriyle Beşiktaş daha güçlü sen de daha ayrıcalıklı olacaksın.

 

Neden Katılmalıyım?

Beşiktaş senin desteğinle var..!

1903’ten bu yana yazdığın her marşta, yaptığın her tezahüratta, kırdığın her rekorda Beşiktaş’a olan desteğinle farkını ortaya koydun! Şimdi de Vodafone KaraKartal’la bu bitmek bilmeyen desteğini daha üst çıtalara taşıyacaksın.

Mevcut tarifene ek olarak alacağın aylık 3 TL ve 5 TL’lik Destek Paketleriyle Beşiktaş daha da yükselecek. Sen de kazanacağın ayrıcalıklarla hem Siyah Beyaz aşkını cümle aleme gösterecek hem de Beşiktaş’a bir gün değil her gün destek olacaksın.

Vodafone KaraKartallı olarak 3 GB internet kazanırsın. Sonra 12 GB’a kadar her getirdiğin arkadaşın için arkadaşınla birlikte 3’er GB internet kazanmaya devam edersin. Bununla da kalmaz Vodafone KaraKartal’ın onlarca avantajından faydalanırsın.

 

Nasıl Katılırım?

Vodafone KaraKartallı olmak için mevcut tarifene ek, ayda 3 TL ve 5 TL’lik destek paketlerinden sana en uygun olanını seçebilirsin. Arkadaşınla birlikte Vodafone KaraKartallı olursan birlikte 3’er GB internet kazanabilirsin.

 

Ayrıntı bilgi için http://www.vodafone.com.tr/KaraKartal/index.html internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Vodafone Karakartalla 12 GB'a Kadar İnternet Kazanma Şansı 2017

Yeni Yorum Yap

Vodafone Karakartalla 12 GB'a Kadar İnternet Kazanma Şansı 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanyaları 2017, operatör kampanyaları 2017, vodafone karakartal, vodafone tarifeleri 2017, vodafone karakartal 12 GB internet hediye, hediye internet,

© Copyright 2019