Paraftan Bayrama Özel Nakit Avans Fırsatı

  • 2016-09-03 13:09:16 günü eklendi
  • 848 defa incelendi
  • google ara
Parafcard ile 1-15 Eylül 2016 tarihlerinde 200 TL ile 7.500 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınıza 3,6 ve 9 taksite %1,75 faiz ile Taksitli Nakit Avans fırsatı sizleri bekliyor.

 

Kampanya Detayları:
 

Kampanya 1-15 Eylül 2016 tarihlerinde geçerli olacaktır. 
Kampanya süresince 3,6 ve 9 ay vade seçenekleri geçerli olacaktır. 
Taksitli Nakit Avans kampanyası tek seferde çekilecek asgari 200 TL ile azami 7.500 TL arasındaki işlemler için geçerli olacaktı
1-15 Eylül 2016 tarihleri arasında çekilebilecek maksimum taksitli nakit avans tutarı 7.500 TL olup, daha önceden çekilen taksitli nakit avansı ile bu tutara ulaşan müşteriler taksitli nakit avans kullanamayacaktır. 
Taksitli Nakit Avans' ı Halkbank Şubeleri, ATM, İnternet Şubesi ve 0850 222 0 400 Halkbank Dialog kanalları üzerinden kullanılabilirsiniz. 
Kullanılabilir Nakit Avans limitiniz kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapabilirsiniz. 
Taksitli Nakit Avans’ tan faydalanacak müşterilerin bireysel olması ve işlem tarihi itibari ile kartın nakit avans işlemlerini gerçekleştirebiliyor olması gerekir. 
İşlemin iptali söz konusu olmayıp, erken kapama yapılabilecektir. 
Erken Kapama işlem talebi, işlem tarihinden bir işgünü sonra sadece Şubelerimize iletilebilir ve sadece Şubeler tarafından gerçekleştirilebilir.Erken kapama tarihine kadar işleyen faizler borç olarak kartınıza yansıtılacaktır 
Erken Kapama iptal işlemi, Erken Kapama yapılan gün Şubelerimiz aracılığı ile yapılabilecektir. 
Taksitli Nakit Avans uygulamasından yararlanan müşterilerimiz, uygulama süresince hesap kesim tarihlerini değiştirmemelidirler. 
Taksitli Nakit Avans işlemi taksit tutarı, son ödeme tarihine kadar ödenmediği veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı durumda, taksit tutarının kalan anapara bakiyesine günlük mevcut nakit avans faizi işler. 
Ticari kredi kartları, uygulama kapsamı dışındadır. 
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kendi kriterleri çerçevesinde bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir.

Paraftan Bayrama Özel Nakit Avans Fırsatı

Yeni Yorum Yap

Paraftan Bayrama Özel Nakit Avans Fırsatı Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: kredi kartı kampanyaları, parafcard kampanyaları,

© Copyright 2019